O nás

Náš obchod vznikol predovšetkým pre ľudí, ktorých už nebaví naháňať akcie v anglických a nemeckých supermarketoch. Ponúkame objednávku potravín z pohodlia domova a ich dovoz priamo k Vašim dverám. Dbáme na ich kvalitu pri nakupovaní aj počas prepravy k Vám domov. 


Naše ceny sú pre zákazníka určite výhodnejšie, keď si zaráta čas strávený v obchode, náklady na dopravu, navyše si ušetrí nervy z drásajúceho státia v rade s rúškom na ústach.


Naša služba je výhodná najmä pre ľudí, ktorí podnikajú a nemajú čas čakať, kým si pani predavačka, zarábajúca 400 eur, rozmyslí, či sa jej v ten deň chce pracovať.


Je vhodná aj pre starších ľudí, ktorí tak už nemusia ohrozovať svoje zdravie pri pandémii koronavírusu. Určte im vedia nákup cez internet objednať aj ich deti či vnúčatá , a to aj na diaľku, napr. z Bratislavy, stačí,  ak adresa doručenia bude v našom okruhu, teda Zvolen a okolie. Seniorom ochotne pomôže cez telefón aj náš zamestnanec: objednávku im zariadi, či poradí ako postupovať.


Ponúkame sortiment viac ako 2000 druhov tovaru: zelenina, ovocie, mäso, pečivo, nápoje, alkohol, sladkosti, trvanlivé potraviny, drogéria, aj chovateľské potreby.


Tešíme sa na spoluprácu a sľubujeme že vašu dôveru nesklameme pretože si ju nesmierne vážime.


Tím ONLINE-POTRAVINY.sk

poďakovanie pani Kohútovej


Prečo by ste mali nakúpiť u nás?

Bezpečné online platby

Platby sú u nás možne prevodom na účet, kartou priamo na webe, hotovosťou a kartou pri doručení nákupu. Preferujeme platbu hotovosťou keďže poplatky za transakcie teda vaše peniaze zoberú poskytovatelia služby.

Množstvo zliav

Ak sa stanete naším dlhodobým zákazníkom, alebo odoberiete veľký nákup, vieme Vám poskytnúť individuálnu zľavu. Pri prvom nákupe ponúkame každému zľavu 7 %. Treba ju zadať pri dokončení objednávky v košíku.